WARTA – Historia, Ubezpieczenia, Logowanie agenta

WARTA – Historia, Ubezpieczenia, Logowanie agenta

3 października, 2019 Wyłączono przez Krzysztof Polańczyk


Warta to drugie największe towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce. Pod względem udziałów w polskim rynku ubezpieczeń majątkowych ustępuje jedynie PZU. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Warta historia firmy

Historia towarzystwa ubezpieczeniowego Warta sięga roku 1920. Wówczas to na skutek umowy między Poznańskim Bankiem Ziemian, Krajowym Ubezpieczeniem Ogniowym, Związkiem Producentów Rolnych i Krajowym Ubezpieczeniem na Życie w Poznaniu powstała właśnie firma Warta. Rok później wpisana została do rejestru i zaczęła działalność jako pierwszy w kraju zakład o profilu w całości reasekuracyjnym. Warta posiadała przede wszystkim kapitał krajowy do roku 2012. Wtedy to większość udziałów przejęła Grupa Talanx z Niemiec i Meiji Yasuda z Japonii. Na terenie Polski towarzystwo posiada ponad 300 placówek.

WARTA ubezpieczenia komunikacyjne

Warta ma w swojej ofercie szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych. Są to obowiązkowe ubezpieczenie OC, dobrowolne ubezpieczenie AC, ubezpieczenie NNW na wypadek nieszczęśliwych wypadków komunikacyjnych, Warta Moto Assistance na wypadek awarii, Warta Auto Szyby, Warta Opony Assistance, Warta Klasyki dla miłośników starych aut czy Warta OC Szybka Wypłata. W tym ostatnim przypadku ubezpieczony może liczyć na błyskawiczną wypłatę odszkodowania.

Program dla agentów ubezpieczeniowych

Warta ubezpieczenie AC

AC to ubezpieczenie pojazdu na wypadek utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub jego kradzieży. Warta oferuje kilka wariantów tego ubezpieczenia. Podstawowy wariant Standard obejmuje m.in. możliwość wyboru naprawy
samochodu po szkodzie. W przypadku samochodów eksploatowanych nie dłużej niż 6 lat można zdecydować się na wariant Komfort, w którego cenie znajduje się dodatkowo ubezpieczenie Assistance Złoty.

Warta ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC Warta działa w Polsce i pozostałych krajach europejskich, Rosji, Turcji, Izraelu oraz Tunezji. Po trzech latach bezszkodowej jazdy ubezpieczający może liczyć na zniżkę w wysokości 60%. Dodatkowo kierowcom bezszkodowym powyżej 35. roku życia przysługują dodatkowe zniżki z samochodu służbowego. Suma ubezpieczenia to w tym przypadku 5 tysięcy złotych. Obejmuje ono m.in. holowanie pojazdu w razie wypadku czy możliwość wezwania pomocy drogowej w celu naprawy samochodu.

WARTA polisy na życie

Warta w swojej ofercie posiada kilka różnych polis na życie. Warta Dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie ochronne, które gwarantuje wypłatę w razie śmierci czy choroby osób ubezpieczonych. Warta Twoja Przyszłość jednocześnie pozwala na inwestowanie środków finansowych. Warta Sposób na Raka stanowi formę zabezpieczenia finansowego na wypadek zachorowania na chorobę nowotworową. Warta Posag pozwala na zapewnienie dziecku wypłaty określonej miesięcznej renty. Dla całej rodziny dedykowane jest ubezpieczenie Warta Ochrona. Dodatkowo towarzystwo oferuje kilka rodzajów ubezpieczeń NNW, a więc od następstw nieszczęśliwych wypadków. Są one skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i placówek oświatowych.

Jak zalogować się do strefy agenta WARTA

Jak wygląda logowanie do strefy agenta WARTA? Takie pytania zadaje sobie wielu agentów tej popularnej firmy ubezpieczeniowej. 

Strefa agenta to portal oferujący specjalne funkcjonalności wyłącznie dla agentów WARTA. Dzięki niemu w szybki sposób można realizować transakcje sprzedaży realizowanych ubezpieczeń. Aby móc zalogować się do strefy agenta WARTA, należy posiadać status osoby zarejestrowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF).

Dostęp do logowania do strefy agenta WARTA można otrzymać klikając w ten link. Logowanie agenta Warta

Korzystanie z platformy agenta WARTA jest bardzo ważne, ponieważ dzięki niej w łatwiejszy i sprawniejszy sposób można wykonywać swoje codzienne obowiązki. Ułatwia ona sprzedaż oraz pielęgnowanie relacji z klientami.