LINK4 – Logowanie agenta, Historia, Ubezpieczenia

LINK4 – Logowanie agenta, Historia, Ubezpieczenia

13 stycznia, 2020 Wyłączono przez Krzysztof Polańczyk

LINK4 jest pierwszym w kraju towarzystwem ubezpieczeń oferującym ubezpieczenia direct. To ubezpieczenia przez telefon lub internet. Na polskim rynku działa od roku 2003.

Historia firmy LINK4

Towarzystwo ubezpieczeń LINK4 w Polsce obecne jest od roku 2003. Działa w całym kraju, ale główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Towarzystwo prowadzi sprzedaż ubezpieczeń bezpośrednio (z ang. direct) przez telefon bądź internet oraz agentów ubezpieczeniowych. Początkowo oferowało tylko podstawowe ubezpieczenia komunikacyjne AC i OC. Obecnie firma ma w swojej ofercie także polisy mieszkaniowe, turystyczne, ubezpieczenia dla firm itd. LINK4 jako pierwsze towarzystwo w kraju wprowadziło ofertę samochodu zastępczego nie tylko dla osoby poszkodowanej, ale i dla sprawcy zdarzenia drogowego. W latach 2009-2014 LINK4 był częścią RSA, dużego ubezpieczyciela działającego w 130 krajach na całym świecie. Od września 2014 roku stanowi część Grupy PZU SA.

Rodzaje ubezpieczeń oferowanych przez LINK4

Oferta ubezpieczeniowa LINK4 jest bardzo szeroka. Towarzystwo oferuje liczne ubezpieczenia komunikacyjne m.in. ubezpieczenie OC, Autocasco, Auto Assistance, NNW, ubezpieczenie szyb, Smart Casco, ubezpieczenie motocykla, Kluczyki Plus czy Samochód Zabytkowy. LINK4 to także ubezpieczenia domu i mieszkania np. Assistance Domowy, ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka czy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ciekawie prezentuje się oferta ubezpieczeń podróżnych – Podróże biznesowe, Podróże Polska, Podróże Europa i Świat czy Sporty ekstremalne.

Kalkulator ubezpieczenia dla agenta

Ubezpieczenie LINK4 – OC

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla właścicieli samochodów. LINK4 w swojej ofercie ma OC w pakiecie, który gwarantuje poza standardową ochroną, także szybką pomoc na miejscu zdarzenia. Do każdego pakietu OC towarzystwo oferuje Program Pomocy z Samochodem Zastępczym oraz Assistance Opony. Auto zastępcze przysługuje na okres 3 dni, a holowanie odbywa się w odległości do 100 km. Jeśli w samochodzie znajduje się koło zapasowe, jego wymiana następuje na miejscu.

Ubezpieczenie LINK4 – AC

Ubezpieczenie AC chroni przed uszkodzeniem czy kradzieżą pojazdu. Do wyboru jest wariant WARSZTAT z naprawą auta w warsztatach ASO oraz wariant KOSZTORYS z odszkodowaniem na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę. W drugim przypadku ubezpieczony naprawia samochód we własnym zakresie. LINK4 oferuje przy tym ubezpieczenia na pojazdy z instalacją gazową w wieku do 15 lat.

Ubezpieczenie LINK4 – NNW

NNW to ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Stanowi pomoc finansową dla ubezpieczonego i jego rodziny w razie wypadku komunikacyjnego. Towarzystwo pozwala na dostosowanie sumy ubezpieczenia do osobistych preferencji. Świadczenie wypłacane jest w ciągu 30 dni od momentu zgłoszenia zdarzenia. Ubezpieczenie NNW wykupić można razem z ubezpieczeniem OC lub AC. Dodatkowo można rozszerzyć je o ubezpieczenie Wracaj do zdrowia, które zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów, ambulatoryjnej rehabilitacji czy wybranych zabiegów ambulatoryjnych po wypadku.

Jak zalogować się do strefy agenta LINK4?

Doradcy ubezpieczeniowi niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, w jaki sposób można zalogować się do strefy agenta LINK4. 

Strefa Agenta to dedykowana platforma, z której mogą korzystać wyłącznie agenci tego ubezpieczyciela. Dzięki niej w szybki i całkowicie bezproblemowy sposób można realizować wiele transakcji sprzedaży polis w LINK4. 

Aby uzyskać dostęp do Strefy Agenta w LINK4, należy posiadać stosowny certyfikat od Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). 

Dostęp do systemu sprzedaży i obsługi polis można otrzymać klikając w ten link: Logowanie agenta LINK4

Logowanie na platformę LINK4 to nieodłączny element codziennej pracy każdego doradcy ubezpieczeniowego. Twórcy tego rozwiązania wskazują, że gwarantuje ono niespotykane dotąd możliwości technologiczne oraz obsługę klienta na światowym poziomie.