HESTIA – Historia, Ubezpieczenia, Logowanie agenta

HESTIA – Historia, Ubezpieczenia, Logowanie agenta

5 czerwca, 2019 Wyłączono przez Krzysztof Polańczyk

Grupa ERGO Hestia to niewątpliwie lider w sektorze ubezpieczeń i pionier w innowacyjności rozwiązań. Od prawie 30 lat oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom i przedsiębiorstwom różnej wielkości.

Historia firmy HESTIA

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia utworzone zostało w roku 1991. Szybko stało się największą firmą ubezpieczeniową wśród tych, które powstały w Polsce na początku lat 90. XX wieku. Głównym akcjonariuszem spółek należących do Grupy ERGO Hestia jest obecnie międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, który należy do Munich Re.

Na Grupę ERGO Hestia składają się obecnie dwie spółki ubezpieczeniowe. Są to STU na Życie ERGO Hestia SA oraz STU ERGO Hestia SA. W ich ofercie znaleźć można ubezpieczenia dla osób indywidualnych oraz dla małego i średniego biznesu.

HESTIA Ubezpieczenia komunikacyjne

HESTIA w swojej ofercie ma szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych. Są to ubezpieczenie OC i AC, Assistance, ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów pojazdu, ubezpieczenie bagażu czy ubezpieczenie szyb. Kierowca może zabezpieczyć się również przed utratą zniżek w przypadku wystąpienia z jego winy szkody.

CRM dla agenta ubezpieczeniowego

HESTIA Ubezpieczenia AC

Ubezpieczenie AC jest ubezpieczeniem od zniszczenia, utraty, uszkodzenia czy kradzieży pojazdu. Przydaje się w przypadku kradzieży auta, zderzenia ze zwierzęciem czy stłuczki z winy właściciela pojazdu. Najszerszą ochronę oferuje III wariant AC w ERGO Hestii. To tzw. wariant All Risk. Oznacza to, że ubezpieczyciel przychodzi z pomocą we wszystkich sytuacjach, które nie są wyłączone w jednoznaczny sposób z odpowiedzialności towarzystwa w podpisywanej umowie. W przypadku kierujących poniżej 25. roku życia, firma standardowo stosuje udział własny w wysokości 25% z tytułu szkód wyrządzonych przez kierowcę.

Hestia Ubezpieczenia OC

Hestia oferuje również standardowe ubezpieczenie OC. Dotyczy ono sytuacji, w których kierujący wyrządza szkodę innym osobom bądź w ich mieniu. Zdecydować się można przy tym zarówno na wariant podstawowy tego ubezpieczenia, jak i na opcje dodatkowe. Opłacić można m.in. ubezpieczenie szyb, holowanie pojazdu, pojazd zastępczy czy Telefonicznego Asystenta Prawnego. W tym ostatnim przypadku ubezpieczyciel udziela przez telefon do 12 porad prawnych w zakresie problemów, które dotyczą pojazdu np. postępowania w związku z zatrzymaniem prawa jazdy itd. Poza tym udostępniane mogą być również różnego rodzaju akty prawne (do 4 razy). Wzoru umów związanych z posiadaniem pojazdu (do 4 razy) oraz informacje prawne odnośnie przedmiotu ubezpieczenia (do 4 razy).

Hestia Ubezpieczenia NNW

Hestia zapewnia ochronę kierowcy pojazd i jego pasażerom w przypadku wypadków drogowych. Polisa działa w kraju i poza jego granicami. Ubezpieczenie NNW dopuszcza przy tym kilka świadczeń. W przypadku śmierci w wypadku wypłacana jest cała suma ubezpieczenia. Trwałego uszczerbku na zdrowiu, zwrot kosztów leczenia czy zwrot kosztów nabycia środków pomocniczych, przedmiotów ortopedycznych itd.

Jak zalogować się do strefy agenta HESTIA

HESTIA to jedna z najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dla swoich doradców ubezpieczeniowych przygotowała specjalną platformę, która umożliwia zarządzanie procesem sprzedaży oraz prowadzenie komunikacji z klientami. Warto dodać, że dostęp do strefy agenta w HESTIA mają wyłącznie ci agenci, którzy zostali zgłoszeni do KNF. 

Aby zalogować się do strefy agenta HESTIA, należy kliknąć w ten link: Logowanie agenta HESTIA

Od logowania do platformy HESTIA swój dzień zaczynają wszyscy doradcy ubezpieczeniowi tej firmy. Specjaliści odpowiedzialni za kwestie merytoryczne związane z tym projektem podkreślają, że dzięki niemu wszyscy agenci ubezpieczeniowi mają możliwość szybkiego i elastycznego reagowania na potrzeby swoich klientów bez wychodzenia z domu.