HDI – Historia, Ubezpieczenia, Logowanie agenta

HDI – Historia, Ubezpieczenia, Logowanie agenta

12 września, 2019 Wyłączono przez Krzysztof Polańczyk

HDI posiada ofertę skierowaną do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Należy do TUiR Warta S.A i stanowi część Grupy Tanlax będącej jednym z największych ubezpieczycieli nie tylko w Europie, ale i na świecie. Formalnie nie jest to samodzielne towarzystwo ubezpieczeniowe.

Historia firmy HDI

HDI to marka, która na polskim rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, bo w roku 2002. Jednak jej doświadczenie sięga ponad stu lat. Na przestrzeni lat model działalności HDI zmieniał się. Obecnie po połączeniu spółek HDI Asekuracja TU i TUiR WARTA S.A., HDI to znak towarowy stosowany przez wspomniane już TUiR WARTA S.A. Nie umniejsza to jednak samej marce HDI.

Ubezpieczenia komunikacyjne HDI

HDI posiada szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Są to OC komunikacyjne, ubezpieczenie AC, HDI NNW w razie nieszczęśliwych wypadków, HDI Assistance oferujące wsparcie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, HDI Opony, HDI Szyby czy HDI Ekstra 2000. W tym ostatnim przypadku ubezpieczony może liczyć na wypłatę 2 tysięcy złotych w razie skradzenia ubezpieczonego pojazdu.

Ubezpieczenie AC HDI

HDI oferuje ubezpieczenie AC dopasowane do potrzeb każdego klienta i jego możliwości finansowych. To gwarancja odszkodowania w razie wypadku, włamania, kradzieży bądź dewastacji. HDI Autocasco Plus to dwa pakiety do wyboru – HDI AC i HDI AC Turbo. Pierwszy skierowany jest do osób, które preferują gotówkowe rozliczenie szkody. Drugi to propozycja, które chcą mieć wybór między otrzymaniem gotówki lub bezgotówkową naprawą w jednym z niemal 500 współpracujących z HDI warsztatów samochodowych.

Program dla agentów ubezpieczeniowych

Ubezpieczenie OC HDI

HDI oferuje ubezpieczenie komunikacyjne OC w dwóch wariantach do wyboru – OC zwykłe oraz Pakiet OC Turbo. Drugi skierowany jest do osób, dla których znaczenie ma nie tylko cena, ale i praktyczna użyteczność ubezpieczenia. Klient otrzymuje bowiem wówczas gwarancję pomocy przy wypadku i pewność utrzymania mimo szkody zniżek. Dodatkowo w skład Pakietu OC Turbo wchodzi Assistance Standard. Dzięki temu w razie wypadku, wystarczy zadzwonić do ubezpieczyciela, aby uzyskać pomoc ze strony konsultantów. Błyskawicznie organizowane jest holowanie pojazdu aż do 100 km. Za niewielką dopłatą uzyskać można również Assistance w wariancie złotym (holowanie do 200 km czy samochód zastępczy na 5 dni po wypadku i kradzieży). Do Pakietu OC Turbo zakupić można NNW Bezpieczna Rodzina.

Ubezpieczenie domu i mieszkania HDI

W tym zakresie HDI oferuje ubezpieczenie HDI Twój Dom. Podstawowa jego wersja obejmuje 18 ryzyk, ale może listę poszerzyć o kolejne pozycje. Pomoc po szkodzie gwarantuje Assistance, która kosztuje jedynie 10 zł w skali roku. Dla osób oszczędnych dobrym rozwiązaniem jest podpisanie umowy od razu na 3 lata. W ostatnim roku ochrony obowiązuje bowiem 50% rabat.

Ubezpieczeniem HDI Twój Dom można objąć mieszkanie lub dom (również na etapie budowy), elementy stałe lokalu (np. sprzęt AGD, okna czy meble w zabudowie) oraz ruchomości – meble, sprzęt RTV czy domowe zwierzęta.

Jak zalogować się do strefy agenta HDI

Co zrobić, aby zalogować się do portalu dedykowanego agentom ubezpieczeniowym firmy HDI? 

Strefa Agenta HDI to specjalny portal, z którego mogą korzystać wyłącznie agenci zarejestrowani przez HDI w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Dzięki temu rozwiązaniu technologicznemu w sposób zdalny można zarządzać transakcjami oraz kontaktować się ze wszystkimi dotychczasowymi klientami. 

Aby zalogować się do strefy agenta HDI, wystarczy kliknąć w ten link: Logowanie agenta HDI a następnie wprowadzić wszystkie niezbędne dane logowania

Logowanie do platformy agenta HDI jest naprawdę banalnie proste. Doświadczeni agenci podkreślają, że platforma ta jest nieodłącznym elementem ich codziennej pracy,